Вакцинація тварин в Дніпрі

img850763947_14508048965268940_mПри вирішенні питання «вакцинація домашньої тварини» - не можна керуватися відмовками: кіт домашній і не гуляє поза домом, собака не контактує з чужими тваринами та ін.

У той же час треба пам'ятати, що загальна тенденція захворювань знизилася завдяки масовій вакцинації. А збудників інфекцій ми можемо привнести в середовище проживання тваринного на одязі, взутті і при транспортуванні вихованця.

Правила вакцинації тварин, обов'язкові до виконання:

1.  На вакцинацію допускаються кішки і собаки клінічно здорові. Лікар дає допуск після проведення клінічного огляду тварини.  Визначити стану здоров'я тварини - це значить провести певний комплекс лікарських маніпуляцій

2.  Перед вакцинацією вихованця (за 10 днів) обов'язково провести дегельмінтизацію. Гельмінти, виділяють токсини, що послаблює імунну систему тварини, в результаті вакцинація стає неефективною, а іноді і небезпечною.

3.  Вакцинація домашньої тварини проводиться ветеринарним лікарем. Процедура вакцинації серйозна, і проводиться вона тільки в клініці! Тут принципово важливі і якість препарату, і умови його зберігання. Перед процедурою може знадобитися застосування антигістамінних препаратів для тварин з алергічними реакціями.

Схема вакцинації

Пам'ятайте!

Вакцинація для цуценят:

  • Перше щеплення в 8-9 тижнів. Вакцина NobivacDHPPi і Nobivac Lepto.
  • Через 3-4 тижні - ревакцинація цими ж вакцинами доповнюється щепленням від сказу. Повторна ревакцинація через 10 місяців.

Вакцинація для кошенят:

  • Перша вакцинація - у віковому діапазоні 2-3 місяці полівалентною вакциною.
  • Подальша ревакцинація - через 3 тижні тією ж вакциною, з додаванням вакцини проти сказу.

У разі, якщо кішка або собака контактували з хворими тваринами, терміни і схема вакцинації можуть варіюватися. 

Пам'ятайте! Приходячи на первинну вакцинацію тварини, треба його зареєструвати, і отримати ветеринарний паспорт. У паспорт будуть внесені дані про вакцинацію, про дегельмінтизації тварини, завірені печаткою клініки, в якій проводилася вакцинація. Ветеринарний паспорт дає можливість брати довідку у ветеринарній станції району для перевезення тварини. Рекомендації по вибору вакцини і утримання тварини після вакцинації Вам дасть ветеринарний лікар.