Вакцинація від сказу

images (1)Сказ, це інфекційне захворювання, вірусного походження, що виявляється внаслідок укусу хворою твариною здорової особини. Хвороба характеризується важким ураженням нервової системи, яке може привести до летального результату.

У дикій природі переносниками інфекції є лисиці, вовки, кажани та інші. Укус таких тварин, або потрапляння їх слини на ранку домашніх вихованців, призводять до зараження останніх. Вірус проникає в головний і спинний мозок, поступово вбиваючи тварину, яке в свою чергу також починає становити загрозу для суспільства. Сказ тварин передається людині з такими ж страшними наслідками.

Вакцинація від сказу в ветклініці БЕР

Вакцина проти сказу вперше випробувана в позаминулому столітті, і в наш час у ветеринарній клініці Бер м.Дніпро з успіхом використовуються вдосконалені препарати.

Якщо ви є власником домашнього вихованця, особливо кішок і собак, які потрапляють в основну групу ризику, тоді в ваших силах захистити тварину від смертельного захворювання і привести вихованця на прийом до лікаря в клініку БЕР. Щеплення проти сказу для собак і кішок, це броня проти страшної хвороби. Тому дану процедуру потрібно робити вчасно, а не тоді, коли тварина вже покусали.

Вакцинація від сказу

Перші щеплення цуценятам роблять у 8-9 тижнів. Через 3-4 тижні проводять повторну вакцинацію, і ставлять уколи проти сказу цуценяті.

Перші щеплення кошенятам ставлять в 9-12 тижнів. Через 3 тижні повторюють процедуру вакцинації тими ж вакцинами, і додають вакцину проти сказу.

Вакцинація проти сказу собак і у кішок згодом проводиться в обов'язковому порядку 1 раз в рік. Щорічно заплановане на певний місяць захід по вакцинації, це найефективніший і правильний спосіб запобігання зараження сказом вашого вихованця.

Протипоказання для вакцинації проти сказу

  • гельмінти
  • підвищена температура
  • хронічне захворювання
  • виснаження

Щеплення проти сказу ставиться абсолютно здоровому тварині. Процедуру повинен здійснювати тільки кваліфікований ветлікар, зареєстрованими в Україні препаратами проти сказу. Після вакцинації доктор обов'язково робить позначку в ветеринарному паспорті тварини, вказуючи тип вакцини та дату проведення щеплення.

Важливо пам'ятати! Вакцина проти сказу тварин це не тільки квиток в безпечне майбутнє для вашого вихованця, а й надійний захист від небезпечної недуги для всіх оточуючих, які проживають у вашому домі. Не забувайте, що укус зараженої тварини може бути смертельно небезпечним, тому завжди краще запобігти, ніж чекати наслідків. Чекаємо ваших вихованців на первинну або планову вакцинацію у зручний для вас час. Зателефонуйте і запишіться на прийом до ветклініки БЕР!