Вакцинація кішок, котів

47Вакцинація кішок, це превентивний метод боротьби з інфекційними захворюваннями домашніх вихованців. Навіть якщо ви є власником домашньої кішечки, яка ніколи не виходила на вулицю, відмовлятися від щеплень все ж не варто. Як і будь-яка інша інфекція, шкідливі бактерії і віруси можуть переноситися на одязі і підошві взуття. Ми ходимо по одній землі з бродячими і не щепленими котиками і собачками, які часто є носіями різних захворювань. Зважаючи на це, вакцинація котиків, є вкрай необхідним заходом.

Ветеринарна клініка БЕР надає послуги з вакцинації кішок, ціна на які залежить від деяких факторів. Детальніше дізнатися про вартість послуг ви можете за контактними телефонами клініки в м. Дніпро.

Правила вакцинації котів, кішок і кошенят

  1. Вакцинація кошенят повинна проводитися у віці 8-12 тижнів, з обов'язковою ревакцинацією.
  2. Чи не прищеплюйте кошенят в момент зміни зубів.
  3. Кошенят невакцинованих матері прищеплюють з восьмого тижня, якщо мати прищеплювалася, то з дванадцятої.
  4. Чи не вакцинують живими вакцинами вагітних кішок.
  5. Вакцини ставляться клінічно здоровою твариною, стан яких констатує ветлікар.
  6. За десять днів до вакцинації кішки необхідно провести обробку проти бліх та кліщів, гельмінтів.
  7. Вакцинація кота, кішки і кошенят проводиться тільки ветеринарним лікарем.
  8. Після вакцинації у тварини може спостерігатися сонливість, поспостерігайте за котиком, і в разі необхідності зверніться до ветлікаря.
  9. Вакцинація проводиться щорічно в один і той же час.

Вакцини для кішок створюють достатню броню від інфекційних захворювань. Однак слід зазначити, що не у всіх тварин однаковий імунітет. Зважаючи на це трапляється так, що навіть вакциновані котики хворіють. Якщо у дворі з'явилося хвору тварину, захистіть свого вихованця від такого контакту.

Щеплення для котяка

Важливо знати! Щеплення для кошенят, точно також як щеплення для кішок є головною вимогою для перетину тваринами кордону. При першій же вакцинації вашим вихованцям повинен заводитися паспорт, в якому будуть згодом відзначатися щеплення кішкам, зроблені з певною періодичністю. При наявності потрібних позначок в паспорті, у вас ніколи не буде проблем з тваринами на митниці.

Запам'ятайте, вакцинація котів цілком лягає відповідальністю на господаря, тому не зайвим буде черговий раз набрати номер телефону ветклініки БЕР і уточнити дату наступної процедури. Вчасно зроблені щеплення для котів, це не тільки здоров'я вихованців, а й спокій всіх членів сім'ї.

Побічні ефекти вакцин

Велика частина кішок і котів добре переносять вакцинацію. Побічні ефекти можуть проявлятися в тимчасовому зниженні апетиту і якоїсь сонливості. У дуже рідкісних випадках у вакцинованих кішок виникає алергічна реакція на конкретний препарат. В результаті чого, у тварини з'являється свербіж, можливий набряк лап, морди, утруднюється дихання, присутній діарея і блювота. В такому випадку слід негайно звернутися до ветклініки. В аптеці при ветеринарній клініці БЕР в м.Дніпро ви можете придбати вакцини для кішок.

Схожі послуги:

Вакцинація собак

Вакцинація тварин