УЗІ тварин Дніпро

У ветеринарії УЗД використовується досить активно. Це неінвазивний високоінформативний метод оцінки стану внутрішніх органів тварини. Метод абсолютно не шкідливий, досить швидкий та ефективний. Сучасні апарати мають високу роздільну здатність, що дозволяє виявити зміни в організмі тварини на ранніх стадіях. Важлива характеристика УЗД - відсутня іонізуюча радіація, а це означає, що дослідження можна проводити декілька разів.

Можливості УЗД-дослідження

Для адекватного лікування необхідна повна та своєчасна інформація про хворий організм:

  • Виявлення наявності структурних змін в черевній порожнині, запального процесу, можливого об'ємного утворення, цирозу, крововиливу чи абсцесу, пухлини, холециститу, гематоми та ін. Ми виявляємо також розміри внутрішніх органів, конкрементів, посттравматичного розриву, розташування стороннього тіла в організмі тварини;
  • Дослідження сечовивідної системи допомагає діагностувати гематоми, абсцеси, запальні процеси, кісти нирок, розриви. Також виявляються: ущільнення стінок сечового міхура, камені, пісок, непрохідність сечовивідних шляхів та інші патології.
  • В розділі акушерства та гінекології УЗД дає можливість виявити вагітність на ранніх стадіях, роздивитись як рухається плід, яке у нього серцебиття. Можливо виявити кількість плодів.
  • Діагностика статевої системи тварини: проблеми в матці чи яєчниках. Неоплазія, граноломатоми, пухлини, полікістоз.

УЗД тварин в ветклініці БЕР

УЗД для тварин - це абсолютно безболісна процедура. Досвідчені руки ветлікаря та асистентів не принесуть дискомфорту для вашого домашнього улюбленця. УЗД ветеринарне в цілому схоже на звичне ультразвукове дослідження людини, з невеликими відмінностями. Під час УЗД собак та кішок виконується вимушена міра, яка дозволяє отримати достовірну інформацію - та зона тіла тварини, що досліджується, обережно виголюється. Це дозволяє забезпечити більш тісний контакт робочої зони прибору з тілом пацієнта. Не хвилюйтесь, в подальшому, після УЗД, шерсть котів та собак відростає і тварина не буде звертати уваги на виголений живіт.

Якщо ви живете в Дніпрі або області і вам потрібно зробити УЗД для собаки або для кішки, або навіть УЗД для тварин інших видів - звертайтесь в ветеринарну клініку БЕР. У нас конкурентні ціни, сучасне обладнання та обслуговування на найвищому рівні.

Підготовка до УЗД

Щоб цей метод дав максимально коректну інформацію про хвору тварину, перед дослідженням тварину необхідно підготувати.

Для цього дотримуйтесь наступних рекомендацій:

  • Витримайте тварину на голодній дієті впродовж 12 годин;
  • При дослідженні товстого відділу кишечника, за 2-3 години перед діагностикою, зробіть клізму тварині, проконтролюйте спорожнення кишечника.
  • Для повноцінного дослідження матки, передміхурової залози, сечового міхура, необхідно забезпечити наповнення сечового міхура, тому не варто вигулювати тварину перед дослідженням.
  • При схильності тварини до надлишкового газоутворення в кишечнику, треба 2-3 дні давати препарати для мінімізації цієї проблеми.
  • Дослідження надниркової залози важливо проводити при пустому кишечнику. Треба добре вигуляти собаку, тоді кал в товстому кишечнику не буде заважати дослідженню.

Всі детальні рекомендації по підготовці тварини до УЗД надасть лікар на попередній консультації.

Схожі послуги

Рентген для тварин

ЕКГ дослідження