Евтаназія тварин

usiplenie_sobaki3Евтаназія тварин

Перед прийняттям такого відповідального рішення обстежте тварину не в одного фахівця! Пам'ятайте, якщо лікар погоджується з Вашим рішенням про евтаназію для тварин без ретельного фахового огляду, йдіть від цієї людини, з цієї клініки.

Жоден професійно грамотний лікар не дасть згоди на смертельну процедуру без ґрунтовних до того показань! 

Захворювання, при яких може бути рекомендовано усипляння тварини

  1. Онкологічні захворювання.
  2. Хронічна ниркова недостатність.
  3. Декомпенсована гепатопатия.
  4. Хронічна серцева недостатність.

Хоча при захворюванні можна довгий час забезпечувати деякий якість життя тварині, підтримуючи його медикаментозно. У практиці бувають випадки, коли тварина помирає болісно, задихаючись. Вже насилу пересувається, мочиться під себе, періодами непритомніє. Важко доглядати за тяжко хворою твариною. І все ж ми рекомендуємо, приймати рішення, тільки після розгляду всіх варіантів. Наші лікарі готові разом з Вами боротися за життя Вашого вихованця до кінця.

Усипляння кішок і собак

У клініці БЕР проводиться гуманне усипляння кішок і гуманна евтаназія собак. Для тварини відбувається все безболісно. Спочатку вколюється наркоз, що пригнічує діяльність центральної нервової системи, а згодом вводиться спеціальний препарат, який блокує дихання і серцево-судинну діяльність. Таке усипляння котів і собак призводить до зупинки серця тварини.

Ще раз звертаємо увагу, що процедура проводиться тільки в безвихідних ситуаціях, при наявності у пацієнта симптомів термінального стану.

Етична сторона питання про евтаназію для тварин

Саме в таких етичних питаннях проявляється і кваліфікація лікаря, і його порядність. Фактично це складне рішення можете прийняти тільки Ви. У цьому випадку лікар може виступити в якості "третьої сторони". Він зобов'язаний надати власникові тварини повну картину розвитку захворювання, можливий прогноз і шанси на одужання.

Пам'ятайте!

Справжній професіонал ніколи не погодиться на усипляння молодого, здорового кота або собаки. Крайнім випадком може бути ситуація, коли ця тварина, проявляючи агресію до господаря, загрожує його життю і здоров'ю.