Грумінг - стрижка собак

239654601_w200_h200_cid520439_pid165360159-d14cfad0Стрижка собак допоможе уникнути неохайного вигляду і лахміття поваленої вовни улюбленого вихованця, необхідно з певною частотою займатися стрижкою тварин.

Гарний, доглянутий вихованець - гордість кожного господаря. Так закладено природою, що собаки є менш виверткими, ніж коти і не настільки добре вилизують себе, для підтримки вовни в чистоті.

Самостійно проводити подібну процедуру вкрай не рекомендується! Ви можете зробити боляче тварині і назавжди втратите з собакою дружні відносини. Ваш вихованець просто буде вас боятися, і при появі в ваших руках ножиць і зовсім ховатися або кусатися.

Стрижка собак в Дніпрі

Ветеринарна клініка БЕР на професійному рівні пропонує послуги стрижки собак в Дніпрі (лівий берег). Ціна на послуги доступна, а надається якість робіт - на висоті.

Грумінг собак включає в себе:

  • Акуратне розчісування
  • Вичісування і видалення звалялася вовни
  • Стрижка
  • Ряд інших косметичних заходів, за бажанням господаря собаки

Спеціальні інструменти, спритність рук, досвід і індивідуальний підхід до чотирилапих клієнту, дозволяють фахівцям нашої клініки провести процедуру безболісно для тварини.

Собаки потребують стрижці, як і люди, для підтримки охайного вигляду. Данина моді також вимагає дотримання певних правил. Якщо ви власник тварини мініатюрної породи, то грумінг собачки для вас те саме походу з салон краси. Ручні породи тварин практично весь час знаходяться на увазі, викликаючи розчулення і захоплені вигуки оточуючих. Такі породи собак, як пудель, шпіц, йоркширський тер'єр, пекінес і багато інших видів, вимагають обов'язкової стрижки, з огляду на надмірного зростання вовни, відволікає собаку і що заважає тварині бігати і гратися.

Стрижка собак також дуже важлива і для господарів вихованців, особливо щодо алергіків. У неохайних Колтун і жмутах незачесаної вовни заводяться паразити і дратують тваринного все сильніше. Вистріженная і вичесати шерсть виключає витає в квартирі появи небажаних частинок, що дратують ніс алергіка.

Клініка БЕР і наші чуйні фахівці чекають ваших вихованців на професійну стрижку, при підготовці на виставку або в період линьки.

Схожі послуги:

Стрижка кішок в Дніпрі