стерилізація кішок Дніпро

274603Стерилізація кішок - це процедура перев'язування яєчників або видалення матки у тварини. Після цієї процедури кішка може спарюватись але народження кошенят не буде. 

Операція зі стерилізації кішки відноситься до планових операцій, до якої потрібна підготовка. Запишіть тварину на прийом до ветеринарного лікаря в ветклініку БЕР і в призначений термін буде проведена оваріогістеректомія (видалення репродуктивних органів у кішки). Вже через 7-10 днів після операції знімаються шви і тварина може повертатись до звичного їй режиму життя. Щоб не допустити ожиріння кішки - купуйте збалансований корм. Деякі виробники випускають спеціальні корми для стерилізованих кішок.

Можливі складності під час операції

• Непереносимість наркозу - складно переносять загальний наркоз тварини з хворою печінкою, нирками та слабким серцем.

• Зона ризику - тварини з ожирінням.

Для зниження ризиків перед операцією необхідно:

  • пройти загальний огляд тварини та отримати консультацію ветеринарного лікаря;.
  • Провести премедикацію.

Особливості поведінки тварин в післяопераційний період

Будь-які зміни дуже індивідуальні. Тварина стає малорухомою, може значно підвищитись апетит. Обов'язково оберіть правильне харчування та режим руху для свого улюбленця.

pZP7Birw-ko

Пам'ятайте!

Після операції по стерилізації котів, ризик формування новоутворень не виключений. Тому власнику тварини необхідно ретельно слідкувати за загальним станом здоров'я улюбленця.