Реабілітація тварин

de3189d9fccad147cc0f0eebc8e22905Реабілітація тварин після травм, операцій і хвороби вкрай важлива. Крім того, ветеринарна реабілітація може знадобитися для контролю ваги тварини, або для підтримання в формі літніх вихованців.

Наша клініка надає послуги з реабілітації ваших тварин, і пропонує кілька методів, після повернення життєвих сил.

Методи реабілітації тварин

 1. Фізіопроцедури

Це безболісний метод без побічних ефектів. Методика включає в себе вплив на всі системи організму, під чуйним наглядом досвідченого ветлікаря нашої клініки. При стимуляції певних груп м'язів, відбувається посилення місцевого кровотоку. Кров є відомим переносником кисню. Разом з біологічними матеріалами, кисень активно бере участь у відновних процесах.

 1. Киснево-терапія

Для якнайшвидшого одужання чотирилапого пацієнта, фахівці ветклініки Бер пропонують цінний комплекс процедур, що полягає у введенні в організм тварини очищеного кисню.

Відновлення тварин при пневмонії, астми, анемії, задишка і серцевої недостатності, пройде значно швидше, за допомогою таких процедур. Незамінна киснева при реанімації, при загальному наркозі і під час пологової допомоги.

 1. Гірудотерапія

Використання такого методу реабілітації іноді замінює застосування аптечних препаратів, а в деяких випадках навіть призводить до одужання без оперативного втручання.

Симптоми і захворювання, які призводять до необхідності призначення подібних процедур з використанням п'явок:

 • псоріаз
 • екземи
 • рубці на шкірі
 • післяопераційна реабілітація
 • за іншими призначеннями ветлікаря клініки БЕР
 1. Аутогемотерапия

Метод полягає в иммуномодулирующем лікуванні, принцип якого полягає в введенні пацієнту своєї ж крові.

Симптоми:

 • алергія
 • дерматози
 • ослаблений імунітет
 • інфекційні захворювання
 1. Ветеринарна дієтологія

Клініка БЕР пропонує комплексні послуги з розробки збалансованого меню для вашого домашнього вихованця, в післяопераційний період, і при проблемах із зайвою вагою.

 1. Озонотерапія

Нова методика, спрямована на реабілітацію тварин, що дозволяє відновити сили після оперативного втручання, при хворобах і дерматологічних проблемах. Суть методу полягає в поліпшенні циркуляції крові по кровоносних судинах, за рахунок насичення її озонокислородной сумішшю.