Ветеринарні процедури тваринам

operationВетеринарна клініка БЕР надає розширений спектр послуг та проводить процедури тварин лікувального, дослідницького, косметичного, профілактичного, реабілітаційного та інших напрямків.

Якщо ви з вихованцем звернулися в нашу клініку, вам не потрібно мчати в іншу частину міста за аналізами. Лабораторний відбір біоматеріалів здійснюється безпосередньо в клініці, і у нас же ви отримуєте результати з висновками.

У ветклініці БЕР можливі процедури по дослідженню крові і патоморфологічні дослідження. Ветлікарями проводяться процедури очисних клізм і повний комплекс амбулаторних процедур. У разі онкологічних захворювань, тварині пропонуються хіміотерапевтичні процедури. За свідченнями ветлікаря, у разі незворотних процесів, клінікою БЕР здійснюється гуманна евтаназія.

Зібралися з твариною за кордон? Нова і популярна процедура чіпування тварин, також підвладна нашим фахівцям.

Детальніше дізнатися про те, які ще процедури собак, кішок, котів, гризунів, птахів і рептилій робляться клінікою БЕР, ви можете по телефону. Ознайомитися з розцінками за ту чи іншу ветеринарну процедуру, можна на сайті у відповідному розділі, або у представників нашої ветеринарної клініки.