Прийом ветеринара в Дніпрі

1369234133_priem-veterinaraПрофільні фахівці ветеринарної клініки БЕР приймають з 8-00 до 21-00. У нічний час, кваліфікований черговий лікар прийме вашого вихованця в екстрених, невідкладних випадках. З метою уникнення черг та довгих очікувань під кабінетами, рекомендується попередньо записуватися на прийом до ветлікаря.

За вказаною на сайті телефону, зв'яжіться з реєстратурою клініки. Вам буде запропоновано час на вибір для відвідування лікаря. Для запису вам потрібно назвати своє прізвище і контактний телефон, повідомити вид тварини, кличку і по можливості номер історії хвороби. Прийом ветеринара ведеться на найвищому рівні, ціна за послуги затверджена вищим керівництвом клініки.

Основні правила прийому тварин ветклініки БЕР

  1. Прийом вихованців здійснюється за попереднім записом, або в порядку живої черги.
  2. проведення обстежень (УЗД, ЕКГ) в екстрених і передопераційних ситуаціях здійснюється без черги.
  3. У приміщенні ветклініки всі тварини знаходяться на повідках, або в переноска, щоб уникнути контакту тварин між собою.
  4. Результативним є тільки лікування, при якому виконуються всі призначення ветеринарного лікаря.
  5. Перед хірургічним втручанням і проведенням анестезії, здійснюється обов'язкове обстеження тварини (аналізи крові, ЕКГ и т.д.).
  6. Перед комплексом проведених процедур (наркоз, операція), ветлікар обов'язково повідомляє про важливість і наслідки, про можливі ризики і альтернативні варіанти. Власник ознайомлюється і за згодою, підписує підтверджуючий документ.
  7. Перед проведенням планових операцій тварин не годують. Карликові породи собак витримують на голодній дієті 6 годин. Великі і середні породи собак і кішок - 12 годин.
  8. В інтересах порятунку життя, екстрений пацієнт оперується невідкладно, для його порятунку, можливо, буде задіяний весь персонал клініки, що призведе до якогось збою в запису. Життя тварин в наших з вами руках, спасибі за розуміння.
  9. Послуги ветеринара не надаються, і клініка не приймає тварин, в разі, коли господарі знаходяться в стадії алкогольного сп'яніння, або під наркотичним впливом.
  10. Хворобу легше запобігти, ніж лікувати наслідки. При будь-яких відхиленнях в роботі організму або поведінці тваринного, відразу звертайтеся до ветеринарної клініки, і не забувайте про своєчасну вакцинацію.