Корми для домашніх тварин

imagesКорми для домашніх тварин

Для наших улюбленців важливо якісне і збагачене вітамінними комплексами харчування. При покупці сухих або консервованих кормів для тварин Ви повинні знати, що виробники готового харчування для тварин, заводчики свійських тварин і ветеринарні лікарі умовно виділяють корми 4-х класів:

√ Економ.

√ Преміум.

√ Супер-преміум.

√ Холістік.

IMG_7066

Характеристика кормів

  • Економ:

Це дешеві корми. Їх виготовляють з простих інгредієнтів. В основі ці корми містять відходи харчової промисловості, тваринні жири, соєвий шрот, пшениця, кісткове борошно та ін. Певні смакові якості, а так само зовнішню привабливість корму надають, як дешевим продуктам харчування для людини, харчові барвники і різного роду смакові добавки. У таких кормах недостатньо збалансований склад, можливі барвники, ароматизатори, звичайно ж, консерванти. І багато баластних речовин, які надають корму масу, але не несуть поживної користі для тварини.

  • Преміум-клас: 

До складу кормів класу "преміум" входять очищені кишки птиці, туші цілком, кістковий залишок, ліверна складова і т.п. Одночасно з цим виробники гарантують збереження необхідних вітамінів і достатній баланс поживних речовин.

  • Супер-преміум: 

У складі корму компоненти вищого рангу. М'ясо птиці, ягняти, яйце, рис, бурякова пульпа, високоякісні жири і вітамінний комплекс. Ці корми більш калорійні і мають високу поживну цінність. Якщо в годуванні тварини Ви використовуєте корми вищого класу, то, як правило, не буде потрібно додаткових харчових добавок. Деякі компанії, виробники кормів, всі інгредієнти, які використовуються у виробництві, сертифікують як продукти, допустимі в харчуванні людини. Корм такого класу не може містити підсилювачів смаку і запаху.

  • Холістік: 

Пропорції кормів даного класу підібрані з урахуванням добової норми всіх необхідних тварині поживних речовин. Компоненти кормів засвоюються гармонійно і максимально. Слово«Холістік – від грецького «холос», значить - цілий, повний, взаємопов'язаний. У складі лише натуральні інгредієнти, допустимі в харчуванні людини. У той же час, корми класу "холістік" по живильній складової максимально орієнтовані до рівня, необхідного тварині. Продукти даного класу фокусуються на профілактиці хвороб тварини. Тому в холістік-лінійці Ви не знайдете кормів для ветеринарного дієтичного харчування. Всі класи кормів для собак, гризунів, кішок, птахів і екзотичних тварин досить широко представлені в магазині і можуть бути підібрані з урахуванням стану здоров'я Вашої тварини.

Купити корм для тварин

Купити корми для тварин можна і на ринку, продажем такого харчування зараз, на жаль, займаються і не фахівці, але все ж ми рекомендуємо користуватися послугами перевірених постачальників. Оптимальний варіант годування Вашої тварини може підказати лікуючий лікар.