Консультація ветеринара в Дніпрі

dyrlæge2Потрібна консультація ветлікаря з приводу стану здоров'я вашого домашнього улюбленця? Звертайтеся до наших провідних фахівців. Ветеринарна клініка БЕР має практично десятирічний стаж роботи і містить в своєму штаті виключно кваліфікованих ветлікарів, здатних надати допомогу вашим чотирилапим, пернатим, гадів і водоплавним вихованцям.

Консультація тварин у ветлікаря

У зручний для вас час ви можете записати на консультації своїх тварин у наших ветлікарів. До послуг консультації терапевта і профільних ветеринарних лікарів з приводу діагностики, реабілітації і лікування домашніх собак, кішок, котів, рептилій, гризунів і птахів.

Вас з вашим вихованцем чекають терапевти, дерматологи, офтальмологи і хірурги-ортопеди в своїх сучасних кабінетах з інноваційним обладнанням.

Двері клініки БЕР відкриті для ваших вихованців. Ветлікарі готові прийти на допомогу і надати консультацію з будь-якого питання, щодо здоров'я тварин. Виникли питання, зв'яжіться з клінікою по телефону і уточніть всі нюанси.

Клініка працює без перерв і вихідних. Консультанти запишуть вас на прийом до потрібного фахівця і пояснять, як підготується до прийому і що мати при собі.