кислородотерапія тварин

YaCKIlC0fmtd.BbJWphBZQ_mКиснево-терапія в лікуванні тварини - перша вкрай необхідна допомога при серцевій недостатності, задишка, анемії, важкої пневмонії, астми. Це цілий комплекс лікувальних процедур для додаткового введення в організм кисню. Стан гіпоксії спостерігається практично при всіх захворюваннях, що порушують роботу серцево-судинної і дихальної системи. При гострих запальних реакціях і множинних травмахорганізма вимагає більше кисню.

Киснево-терапія нормалізує частоту дихання, прискорить регенеративні процеси в тканинах, скорочує терміни одужання тварини. У ветеринарному комплексі "БЕР" ми можемо лікувати Вашого улюбленця вспеціалізірованной камері, розрахованій на різну вагову категорію тварин.

У складних екстрених випадках ми маємо можливість успішно провести реанімацію, відновити після наркозу іподдержать якість життя тварини при деяких хронічних захворюваннях.

Вашому вихованцеві необхідна кислородо-терапія:

  • При захворюваннях дихальної системи як допоміжна терапія порушень прохідності дихальних шляхів у разі травм грудної клітки, онкології, при пневмонії, гострих і хронічних бронхітах, і навіть при виникненні дихальної недостатності під час сильної спеки в літній період.
  • При захворюваннях серцево-судинної системи. При лікуванні та профілактиці шоку, гіпоксії, пов'язаних з травмами тварини.
  • Під час породіллі і неонатальної інтенсивної терапії в разі застосування кесаревого розтину, при необхідності підвищити ефективність реанімації новонароджених.
  • У разі застосування загального наркозу. Додаткове введення кисню необхідно для підтримки нормального стану тварини під час операції.