Кастрація котів в Дніпрі

5603586Кастрація котів

Кастрація кота в ветеринарії - це планова операція. Вона проводиться для припинення репродуктивної функції та вироблення статевих гормонів в організмі тварини. Кастрація котів може проводитись в будь-якому віці. Але найоптимальнішим варіантом є початок статевої зрілості. Частіше за все, це вік 8-9 місяців. Самку спеціалісти рекомендують приводити до першої тічки. Якщо тварина вже переживає тічку, операцію проводять через тиждень після її закінчення.

Чим виправдана операція кастрації котів?

  • Фізіологічно і психологічно кастрація виправдана, якщо тварина постійно проживає в квартирі та немає регулярної можливості спарюватись. 
  • Кастрація попереджує хвороби репродуктивної системи котів та кішок.
  • В результаті зберігається психологічний комфорт і для вас, і для тварини.
  • Такі тварини більш спокійні та врівноважені.

Ризик введення тварині в стан наркозу, ризик оперативного втручання зводиться до мінімуму, оскільки сьогодні використовуються сучасні препарати та апаратура. Кастрація котів, як і будь-яка інша операція, проводиться в стерильних клінічних умовах, з використанням загальної анестезії.

6RD1DyMe-KY

Підготовка до операції по кастрації кішок

Коли ви плануєте таку операцію для своєї тварини, в першу чергу потрібно записатись на прийом до лікаря. Після операції, як правило, тварина не потребує особливих процедур. Повний вихід з післяопераційного періоду відбувається впродовж 7 днів. Самки носять післяопераційну попону, самцям рекомендований захисний комір. В цей час, головна задача хазяїна тварини - наглядати за загальним станом здоров'я, зберігати попону чи комір в сухому вигляді. Всі детальні рекомендації по утриманню тварини в післяопераційний період, вам надасть лікар. Візьміть до уваги також рекомендації щодо раціону харчування і підтримки тварини в післяопераційний період. Ціна операції по кастрації тварини залежить від багатьох факторів, які оговорюються на попередній консультації з лікарем.

Схожі послуги:

кастрація собак