Інтенсивна терапія тварин

508863_002Утруднене дихання або зупинка серцевої діяльності, є причиною надання тваринам комплексних заходів щодо інтенсивної терапії.

У таких невідкладних випадках тварина приймається позачергово і йому проводиться серцево-легенева реанімація. Двері нашої клініки відкриті цілодобово для екстрених пацієнтів, коли зволікання виходить ціною життя.

Інтенсивна терапія тварин

Інтенсивна терапія ветклініки БЕР облаштована всіма необхідними пристроями, для проведення реанімації тварини. Наш кваліфікований персонал невідкладно приходить на допомогу тварині, адже немає нічого дорожчого за життя. У нас створені комфортні стерильні умови для спостереження за твариною цілодобово.

При необхідності, тварина підключається до апарату штучної вентиляції легенів і проводиться серцево-легенева інтенсивна терапія. У нас є можливість в кислородотерапии вихованців за часом, необхідному для відновлення сил тварині.

Післяопераційні складні пацієнти знаходяться в боксах для інтенсивної терапії, де динаміка всіх життєвих процесів відбивається на екранах моніторів найсучаснішого обладнання.

Госпіталізовані хворі в клініку БЕР отримують належний догляд кваліфікованих ветеринарних лікарів. Наш колектив постійно підвищує рівень своїх знань в галузі ветеринарної медицини, працює виключно на новітньому обладнанні та призначає препарати, що мають реєстраційні свідоцтва в Україні. Це дозволяє вашим вихованцям в найкоротші терміни заповнити сили і здоровеньким повернутися додому.

Схожі послуги:

Ветеринарна анестезіологія і моніторинг

Цілодобова ветдопомога

Ветеринарний стаціонар для тварин