цілодобова ветеринарія

Пацієнти нашої клініки є членами ваших сімей, з якими так нелегко розлучатися в будь-яких випадках. Однак іноді наступають такі моменти, коли розумніше скористатися рекомендаціями лікаря і погодиться на госпіталізацію домашнього улюбленця. Якщо при первинному огляді лікуючий ветлікар радить помістити тварину в цілодобовий стаціонар, значить, існує якась загроза життю тварині, незрівнянна зі стресом від госпіталізації.

Цілодобова ветеринарія

9233_small_1447604748Лікування тварин у стаціонарі починається тільки з письмової угоди господаря домашнього вихованця. Ознайомившись з договором і прайсом клініки, ви ставите підпис і вносите предотплату.

Лікуючий профільний фахівець клініки БЕР інформує господаря тварин про тяжкість стану, про орієнтовний діагноз пацієнта і про перелік необхідних аналізів і досліджень. Стаціонар для тварин має на увазі наявність клітин, лотків для їжі і води тварин. Пацієнтам пропонується корм з асортименту ветаптеки при клініки, або за погодженням з лікуючим лікарем, господар тварини приносить звичну і відповідну їжу.

Ветеринарна допомога в клініці БЕР

Наша реєстратура завжди просить залишати не один, а кілька контактних телефонів, для зв'язку в екстрених випадках, для прийняття рішень на користь здоров'я безмовних пацієнтів.

Будь ласка, поставтеся з розумінням, якщо лікуючий лікар не завжди зможе відповісти вам по першому дзвінку. Робота клініки спрямована на порятунок тварин, і пацієнти залишаються на першому місці в будь-якому випадку. Доктор може бути елементарно зайнятий прийомом чийогось тяжкохворого вихованця. Співробітники реєстратури завжди дадуть вам інформацію про поточний стан вашого друга. Як тільки лікуючий доктор звільниться, він негайно зателефонує вам. В ідеалі, про стан здоров'я тварин доктор дізнається після обходу, отримання результатів аналізів і проведених досліджень. Отже, відповісти на ваші запитання зручніше в другій половині дня.

Залишивши улюбленця в клініці, ви зможете відвідувати його, в узгоджене з доктором час. Звичайно, краще не потрапляти в лікарню, але якщо в цьому є необхідність, не бійтеся за вихованця, клініка БЕР зробить все можливе, для якнайшвидшого одужання вашого члена сім'ї.