Гірудотерапія в ветеринарії

picture24189Лікування п'явкою або гірудотерапія в ветеринарії

Яке б неприємне враження справляла на людей це створення, але цей невеликий черв'ячок справляє надзвичайно сильний вплив на організм. І, що особливо важливо, часто гірудотерапія може позбавити від проведення операції, аіногда цей вид терапії стає єдиною надією на одужання.

Вплив гірудотерапія

Наш досвід показує, що тварини сприймають лікування п'явками, як природний процес. Кішки під час сеансу навіть мурличут. Перед постановкою п'явки шерсть зазвичай не збривають, її розсовують і дають можливість п'явки знайти біологічно активну точку. Процес лікування практично безболісний. Адже п'явка використовує природний анестетик, що б статися непомітною. Після процедури деякий час ранка буде кровоточити. У собак це займе близько чотирьох годин, у кішок - двох. Перша доба після сеансу тварина виглядає сонним. Але будьте впевнені, що незабаром до нього повернеться апетит, грайливий настрій.

Який діагноз може стати показником для гірудотерапії?

Гірудотерапія в ветеринарії застосовується в лікуванні багатьох шкірних захворювань, часто невиліковних медикаментозними методами: псоріазу, нейродерміту, екземи, фурункульозу, а також для усунення рубців. П'явочний секрет здатний розчиняти тромби, знімати спазм судин і покращувати циркуляцію крові і лімфи в хворому органі, знімати кисневе голодування. Лікування проводиться курсами для досягнення кращого терапевтичного ефекту. Часто господарі тварин відзначають омолодження їх вихованця. Тварина виглядає здоровішою, стає більш активним. Повірте, якщо Вашому тварині буде рекомендована гірудотерапія в рамках реабілітації після операциию довгої хвороби, то одужання піде набагато швидше.