Фізіотерапевтичне лікування тварин

64c34150100b33245d3fd81364510bc825935a4d3264e42f2352ba76acc9d879Переваги фізіотерапевтичного лікування тварин

Для лікування тварин - фізіотерапія досить результативний і затребуваний метод. Основні переваги фізіопроцедур в практиці лікування тварин полягають в можливості лікування захворювань, для яких немає гострої необхідності в медикаментозної терапії. Звичайно, весь комплекс фізіотерапевтичного лікування тварини носить принципово індивідуальні характеристики. Для отримання ефективного лікувального результату фізіотерапевтичні процедури можуть застосовуватися і в якості самостійного напрямку і як складова всього комплексного лікування тварини. Фізіотерапевтичне лікування домашніх вихованців у ветеринарному комплексі БЕР проходить в широкому спектрі спеціальних процедур.

Показання до фізіотерапії тварин

  • Захворювання хребта, захворювання серцево-судинної системи, остеохондрози, артрози, артрити різної етіології. Органи і тканини набагато швидше і ефективніше відновлюють свою функціональність.
  • Лікування респіраторних захворювань проводиться інгаляційної системою. Така терапія підтримує очікуваний ефект по ходу лікування розладів нервової системи, серцево-судинних захворювань і ін.
  • При необхідності зміцнити імунну систему тварини, гармонізувати процеси метаболізму і для отримання біостімулірующего ефекту. 

Треба знати!

Всі фізіотерапевтичні процедури для тваринного безболісні. Їх короткочасність у використанні дозволяє тварині спокійно їх переносити. Важливо також те, що немає побічних ефектів, можна серйозно доповнити терапевтичні засоби при усуненні болю, для зниження кількості прийнятих ліків.