Денний стаціонар тварин

395_imageДля проведення діагностичних процедур, передопераційних та післяопераційних маніпуляцій в клініці БЕР є обладнаний стаціонар для тварин.

Весь час вихованець знаходиться під пильною увагою лікарів або асистентів, які проводять процедури, стежать за станом здоров'я і готові негайно прийти на допомогу.

Лікарня для тварин оснащені величезним масивом необхідного обладнання, що дозволяє проводити необхідні діагностичні та лікувальні процедури.

У стаціонар допускаються тільки щеплені тварини, які не хворіють на інфекційні захворювання.

Лікування тварин у клініці БЕР

Стаціонар виручає, коли у господаря немає можливості викликати лікаря додому, або кілька разів на день привозити тварину для проведення призначених лікарем процедур. Така послуга економить ваш час, а в кінцевому підсумку і засоби на дорогу.

Ветеринарний стаціонар для тварин

У стаціонарі клініці БЕР вашого вихованця оточать любов'ю і турботою висококваліфіковані фахівці своєї справи, які мають підтверджуючий документ про освіту. Завдяки ніжним рукам і впевненим діям ветлікарів, ваші тварини отримають необхідний догляд.

Вашому вихованцеві призначена нескладна, але важлива планова операція? Після оперативного втручання ваша тварина проведе час в стаціонарі, де потурбуються про спокійному виході з наркозу. У разі необхідності, тварина отримає комплексний терапевтичний догляд. У лікарні легше поспостерігати ефект від препаратів, що вводяться і помітити динаміку протікання захворювання. Увечері, в узгоджене з лікарем час, ви заберете свого улюбленця додому.