Анестезіологія тварин

25_sЗавдяки знеболюючого дії анестезії, хірурги ветеринарної медицини безперешкодно проводять комплекс запланованих заходів з порятунку життя тварин. Тварина піддається впливам блокуючих біль препаратів, що дозволяє хірургам усунуть всілякі патології.

Проведені в клініці БЕР оперативні втручання, здійснюються за допомогою інноваційних анестетических препаратів і приладів, під суворим наглядом фахівців під час операції і згодом, при виході з наркозу.

Анестезіологія тварин в клініці БЕР

Лікарі анестезіологи Дніпропетровської клініки БЕР, перш ніж приступити до анестезії, проводять моніторинг тварин. Обстеження тварин є основним заходом, оскільки анестезія складний і небезпечний процес. Перед початком операції із застосуванням знеболюючих препаратів, господаря тварини попереджають про можливі наслідки. Лікарі описують процес протікання операції і просять поставити підпис у документі про згоду на оперативне втручання під наркозом.

Анестезія тварин може бути загальною і місцевою. За розрахованої анестезіологом схемою тварина отримує певну дозу анестетика.

При загальній анестезії проводиться постановка внутрішньовенного катетера, через який подається препарат. Тварина знаходиться під постійним наглядом анестезіолога і виводиться з наркозу шляхом інфузійної терапії. Також можлива епідуральна анестезія, при якій препарат вводиться в спинномозковий канал. При інфільтраційної анестезії ліки вводиться в сусідні тканини, з метою видалення місцевих новоутворень шкіри. Ще один вид анестезії - провідникова, яка полягає у введенні анестетиків в нервові сплетення. Перераховані види застосовні в певних ситуаціях докторами клініки.

Наші ветлікарі-анестезіологи є професіоналами своєї справи, постійно підвищують свою кваліфікацію і вам не варто боятися за життя тварин, яких ви довіряється в ці професійні руки.

Схожі послуги:

Інтенсивна терапія

Стаціонар для тварин