Аналіз крові тварин

аналіз крові тварини

Ветеринарна клініка БЕР повною мірою турбується про тварин, а діагностування хвороб є важливою складовою цього процесу. На базі клініки знаходиться ветеринарна лабораторія, в якій проводяться необхідні маніпуляції з метою виявлення різних показників крові.

Аналіз крові тварин - це дуже важливий аспект в будь якому віці вашої тварини. По крові можна визначити велику кількість відхилень, своєчасна діагностика яких призводить до швидкого подолання хвороби. Аналіз крові собаки і кота робиться навіть абсолютно здоровим тваринам, для підтвердження нормального стану здоров'я тварини.

Аналіз крові тварин

Кваліфіковані ветлікарі клініки проведуть повний огляд та призначать необхідні аналізи, які допоможуть поставити правильний діагноз. В лабораторії можливі наступні діагностичні послуги, здати які ви можете за призначення лікаря ветеринарної медицини:

  • загальний аналіз крові/клінічний аналіз крові;
  • біохімічний аналіз крові тварин.

За станом крові пацієнта виявляються різноманітні інфекції у собак та котів, можливі запальні процеси, алергічні стани та, безпосередньо, захворювання самої крові.

Більш розгорнути біохімічний аналіз сприяє дослідженню залоз внутрішньої секреції, підшлункової залози, нирок. Ветлікар призначає конкретні показники, які необхідно розглянути детальніше, за наявності підозри на те чи інше відхилення від норми. Аналіз може здаватись на рівень фенорбарбіталу в крові тварин чи ряд інших, особливих показників.

Ціна на лабораторно-діагностичні процедури ветеринарної клініки БЕР прийнятна, а якість надаваних послуг, професіоналізм ветлікарів та профільне медичне обладнання - на висоті.