Зооготелі - готель для тварин БЕР

hotel

Готель для домашніх тварин ідеальний варіант для господаря, коли підходить час відпустки, випадає вдала відрядження або інший життєвий випадок, що вимагає Вашої відсутності вдома деякий час, а тварина з собою взяти не можете.

Центр діагностики, лікування реабілітації тварин надає послуги з утримання Ваших вихованців в готелі для домашніх тварин.

Умови утримання собак, котів, екзотичних та дрібних тварин

  • Великі площі змісту, просторі вольєри для проживання великих собак.
  • Теплі і затишні клітини з іграшками та іншими аксесуари для розпещених дітей.
  • Утеплені вольєри для кішок.
  • Тераріум, акваріуми, клітки для екзотичних і дрібних домашніх тварин.

Все обладнання робить звичними і знайомими для Ваших вихованців умови перебування в нашому готелі.

На прийомі лікар, адміністратор складуть графік годування, вигулу, виберуть комфортний для тваринного раціон харчування. Асистенти лікаря враховують більшість особливостей утримання та догляду, вписуються систему звичок Вашої тварини. За Вашим бажанням список послуг можна розширити. Пропонується стрижка тварині, зняття зубного каменю, обробка від ендопаразитів, гельмінтів, обрізка кігтів, щоденні контроль стану здоров'я лікарем і інші пропозиції щодо догляду за твариною з прайсу. Наші ресурси достатні, щоб забезпечити максимально комфортні умови Вашій тварині, що знаходиться далеко від знайомої квартири, друзів, господарів.

Зооготелі для собак, кішок

Наш готель для тварин це паличка виручалочка для заводчиків собак будь-яких великих і мініатюрних порід. Зооготелі для собак завжди знаходиться в ідеальній чистоті, що забезпечує належний комфорт вашим вихованцям. Якщо вас цікавить готель для маленьких собак в Дніпрі, тоді саме в нашому комплексі ви можете сміливо залишити на час вашого улюбленця. Повірте, ви довіряється найдорожче в професійні руки дипломованих фахівців, адже готель для собак знаходиться при ветеринарному комплексі БЕР.

У нас не тільки відмінна собача готель, а також чудова готель для кішок і для котів пухнастих, короткошерстих і безшерстих порід. Наш готель для тварин готова прийняти в гості птахів, риб, гризунів і екзотичних тварин. Вам необхідно лише зателефонувати нам, і для ваших чотирилапих, крилатих, і хвостатих буде заброньовано відповідний вольєр, клітина, або акваріум.

Вартість проживання в готелі для тварин:

  • Коти, кішки  –  185 грн / добу
  • Собаки  –  205/255/300-360 грн (дрібні / середні / великі)
  • Екзотичні тварини  –  150 грн
  • Птахи  –  100 грн
  • Риби  –  100 грн
  • Гризуни  –  120 грн

Забронювати місце в готелі ви можете за телефонами: 

+38(056) 372-98-48 (клініка з 8:00 до 21:00) 
+38(099) 767-55-97 
+38(067) 632-13-77