Виклик ветеринарного лікаря додому

vyzov_veterinaraНаші домашні вихованці вимагають до себе належної уваги і постійного догляду. На жаль, іноді тварини хворіють. Чотириногі і пернаті друзі не здатні висловити своїх почуттів словами, і поскаржитися на конкретну біль.

Ветеринарна клініка БЕР р Дніпро, надає послугу - виклик ветеринара додому, щоб уникнути стресу від поїздки в клініку. У домашній обстановці тварина відчуває себе захищеною і спокійніше. Будинки, як то кажуть, і стіни гріють.

Ветеринар на дому в Дніпрі

У нашому колективі працюють тільки професіонали своєї справи і з радістю прийдуть на допомогу тварині, за вашим викликом. Найчастіше ветеринарний лікар на будинок викликається до собакам, особливо великих порід. Котів зазвичай простіше транспортувати в переноска, і ласкаві улюбленці своїх господарів спокійніше переносять поїздку. Однак, настають такі моменти, коли доцільніше викликати ветлікаря додому. Ціна послуг оптимальна і не сильно отличимая від інших клінік, але рівень наших фахівців, безумовно, виграє.

Якщо ви помітили незвичні прояви в поведінці вихованця, або інші ознаки, що вказують на нездужання тварини, телефонуйте в клініку БЕР, і ветеринар приїде у зручний для вас час за вказаною адресою. У нас працюють виключно дипломовані фахівці, зі стажем роботи і великим накопиченим досвідом. Інноваційні розробки в галузі ветеринарії, і добре ставлення до тварин наших фахівців, дозволяють провести огляд абсолютно безболісно і без наслідків.

Ветеринарна допомога клініки БЕР на дому полягає в приїзді доктора до вас додому для надання першої допомоги і включає:

  • повний клінічний огляд
  • постановку попереднього діагнозу
  • збір необхідних аналізів
  • рекомендації лікаря

Виклик ветлікаря додому

У разі необхідності ветеринарними лікарями клініки пропонується госпіталізація тварині, з метою подальшої діагностики та лікування в стаціонарі, по необхідності.