Вакцинація тварин на дому

скачанные файлыУ будинку новий член родини - домашній вихованець. Ви або ваші діти в передчутті ігор з ним, вивчили, чим годувати і коли вигулювати. Важливим пунктом при догляді за тваринами, є своєчасна вакцинація вихованців.

Не ігноруйте ні в якому разі таку процедуру, подаруйте підопічному безпеку і знизьте шанс підхопити інфекційне або вірусне захворювання. вакцинація кішок і собак на дому вважається дуже затребуваною, і ветеринарна клініка БЕР надає подібну послугу.

Вакцинація тварин на дому

Щеплення тваринам необхідно починати робити ще з раннього віку, за певною схемою. Саме перші щеплення котиків і песиків рекомендується робити на дому. Організм малюків є стерильним і як лакмусовий папірець вбирає все надходить ззовні. У вихованців раннього віку не зміцнилася імунна система і маленький організмік не в змозі виробляти необхідні антитіла в боротьбі з хворобами.

Вакцинація собак і кішок на дому

Викликайте ветеринарів нашої клініки додому, і професіонали своєї справи проведуть безболісну вакцинацію кішок на дому. Залежно від вакцини, тварина може отримати в одному уколі щеплення на дому від всіх вірусних інфекцій (парвовирус, чума, ентерит, лептоспіроз, гепатит). У призначений час ветлікарем вколеться вакцина від сказу.

Якщо ви помилково вважаєте, що вакцинація не потрібна для тварин, які не виходять на вулицю, то ваша думка помилкова. Саме ви можете послужити переносником страшних захворювань, які причепляться до підошви взуття або просто до верхнього одягу.

Вакцинація на дому проводиться якісними, зареєстрованими в Україні вакцинами. Перед проведенням маніпуляції тварина оглядається лікарем.

До процедури не допускаються:

  • хворі
  • вихованці з гельмінтами
  • тварини з температурою
  • виснажені тварині

Таким чином, вакцинація проводиться тільки абсолютно здоровим тваринам. Ветеринарні лікарі клініки БЕР на виїзді оформлять паспорт молодого кошеня або цуценя і поставлять в ньому відмітку про найменування вакцини і про дату проведення важливого заходу.