Стрижка кішок і котів в Дніпрі

9345804Стрижка кішок вимагає постійної участі, акуратності, багато уваги і терпимості до улюбленої кішечці.

Коли тварина тільки з'являється в будинку, такі процедури робити цікаво і не лінь, а ось по події певного часу, чесалка закидається, і тварина може недоотримувати належної уваги.

Якщо ви є власником довгошерстої породи кішок, такий як перської, сибірської, гімалайської, норвезької лісової, або інший екзотичної породи, тоді вам напевно знайома проблема вичісування шерсті у домашнього улюбленця.

Нерегулярне вичісування шкодить тварині, кішка вилизує шерсть, але не завжди виходить у неї відригнути її назад. Зважаючи на це, у тварини може розвинутися навіть непрохідність шлунково-кишкового тракту. Випадає і не вичесати шерсть звалюється в ковтуни, які спочатку можна вичесати або акуратно вирізати, проте краще до цього не доводити.

Стрижка котів, кішок в Дніпрі

Ветеринарна клініка БЕР запрошує ваших чотирилапих пухнастих кішечок на стрижку. Безпечний грумінг кішок проведуть наші фахівці без шкоди тваринам. У випадках, коли тварина неможливо зафіксувати, котик агресивний, або наляканий, для стрижки може застосовуватися анестезія.

Грумінг домашніх кішок

Стрижки домашніх кішок поділяють на декоративні та виставкові. До перших відносяться різні типи стрижок, які передбачають дизайнерський підхід і побажання господаря вихованця. Котиків, які беруть участь у виставках, зазвичай залишають шерсть на спині, лапках і хвості, і вистригають живіт і боки. При певних вимогах проведеного заходу, наші грумери зроблять необхідну стрижку вашому вихованцеві.

Залежно від довжини вовни, її густі, породи кішки та побажання господаря, стрижка котів проводиться 2-4 рази на рік.

Літня стрижка тварин особливо популярна серед власників довгошерстих порід. Така процедура вбереже тварину від перегріву, а в разі, коли підстрижений котик принесе на собі з вулиці паразита-блішки, ви швидше помітити не прохань гостя.