Рентген для тварин Дніпро

509bc616f750e8f3f81552b6594d8068

Рентген

Ветеринарні спеціалісти клініки "Бер" в своїй щоденній лікарській практиці використовують різноманітні методики отримання рентгенівських знімків. Ми досліджуємо опорно-руховий апарат тварини, стан різних органів грудної та черевної порожнини.

За допомогою рентгенівського дослідження лікар може виявити причину кишкової непрохідності, присутність стороннього предмету в травному тракті, виявляються щільні утворення в сечовому міхурі, виконується оцінка силуету серця та повітряність легенів, а також багато іншого.

Центр діагностики лікування та реабілітації тварин БЕР в м. Дніпро запрошує ваших улюбленців на обстеження, з наданням повного спектру діагностичних процедур. Ціна рентгену в середній ціновій категорії, а обладнання, що використовується - високої якості. Ветклініка БЕР виконує рентген для собак, котів та інших тварин, виключаючи підвищене променеве навантаження на організм, а це означає, що хвилюватись про негативний вплив рентгенодіагностичного комплексу - не варто.

Рентген для тварин (собак та котів)

Рентгенодіагностичний комплекс, що використовується в нашій клініці, має достатній ступінь захисту, що підтримує якість за безпеку лікування в травматології та хірургії.

В ветеринарному центрі "Бер" є можливість проведення спеціальних рентгенологічних досліджень, згідно з показаннями:

 1. Мієлографія допоможе виявити новоутворення в організмі вашого улюбленця. Це може бути пухлина спинного мозку, хронічний спинальний арахноїдит чи грижа міжхребцевих дисків чи інший патологічний процес, що призводить до обмеження просвіту хребетного каналу.

 2. Рентген - дослідження стравоходу, що проводиться з використанням барію. Дає інформацію про наявність варикозного розширення вен стравоходу чи дивертикули, грижі стравохідного отвору діафрагми, а також діагностує виразку, пухлину, розлади моторики травного тракту та поліпи.

Всі знімки зберігаються в архіві та видаються клієнтам за запитом.

Схожі послуги:

УЗД для тварин

ЭКГ тваринам