Обробка собак і котів від бліх і кліщів

blohi-i-kleshi-12Власники домашніх тварин часто стикаються з проблемою появи бліх у своїх вихованців. Не меншу тривогу викликають і кліщі. Обробка тварин від бліх і кліщів, повинна заноситися в список першочергових заходів, поряд з прищеплювальної картою.

Поява подібних ектопаразитів не просто псує настрій вихованців і викликає свербіж. Наявність бліх у цуценяти або кошеня може привести до алергій і зараження інфекційними хворобами. Тварина стає переносником небезпечних захворювань, таких як чума, сальмонельоз, гепатит В і С, тиф, які небезпечні для людини.

Блохи у кішок і собак

Причин поразки кілька. Перш за все, це життєво необхідні прогулянки на вулиці. Зараження може відбутися в кожен з виходів на свіже повітря. Домашні кішки, які не відвідували вулицю, теж схильні до зараження, оскільки господар може занести в будинок недуга на своєму взутті з вулиці. Головне, вчасно помітити проблему і звернутися до ветеринарам за допомогою.

Обробка собак і котів від бліх

Обробка собаки від бліх дещо відрізняється від процедури для кота. Собаки простіше реагують на нанесення спецзасоби на шерсть. У кошенят ж природою закладена звичка вилизувати шерстку, тому обробка кішок від бліх найчастіше зводиться до нанесення засобів на холку. Також можливо купання і тих і інших спеціальними за складом шампунями, нанесення пудри, обробка аерозолями, спреями або фіксація нашийника.

Приходьте на прийом до ветеринарної клініки БЕР. Вашого вихованця огляне кваліфікований фахівець ветеринарної медицини та запропонує оптимальний за складом препарат для обробки від бліх.

Ветлікар детально проконсультує з приводу частоти проведення подібних обробок від ектопаразитів, розповість про профілактику алергічних реакцій на препарати і проведе всі необхідні маніпуляції для позбавлення вашого вихованця від паразитів.