Люмінесцентна діагностика тварин

veterinar-1352183118-7336Діагностичні напрямки ветеринарної практики швидко розвиваються. Адже сьогодні потрібен точний діагноз за максимально короткий проміжок часу. У тварин, ризик враження дерматологічними захворюваннями досить високий. Якщо ви помітили, що тварина занадто активно чешеться, треба показати його лікарю, щоб з вашого гарного улюбленця він не встиг перетворитись на змученого страждальця.

Можливості люмінесцентної діагностики

Це нешкідливий метод точного виявлення дерматологічних захворювань у тварин. Лікар просвічує шерсть тварини ультрафіолетовою лампою Вуда, за допомогою якої можна виявити мікроскопію, лишай та інші захворювання волосяного покриву собаки чи кота. Лампа Вуда - це спеціальна ультрафіолетова лампа з фільтром, світло якої дозволяє виявляти продукти метаболізму багатьох культур мікроскопії на тілі у тварин. Вражені ділянки шкіри підсвічують жовтувато-зеленим кольором.

Подібна діагностика грибкових захворювань в ветеринарній практиці відома давно. Ще в 80-ті роки фільтр Вуда використовувався в роботі ветеринарних лікарень. З того часу апарат вдосконалювався. Але головна його складова - фільтр Вуда лишався незмінним. Цей апарат досить зручний у використанні і дозволяє спростити діагностичні процедури. Якісна діагностика стала особливо актуальною, враховуючи широке розповсюдження у домашніх тварин різних паразитарних та грибкових захворювань. Враховуйте при цьому, що деякі шкірні захворювання від тварин передаються людині. В таких випадках потрібна профілактична діагностика шкірних захворювань домашніх тварин.

Пам'ятайте!

В таких серйозних рішеннях, як здоров'я членів родини, не можна покладатись на вдачу. Не варто займатись авторським самолікуванням - звертайтесь до спеціалістів.