Хірургія тварин на дому

6106Маса позитиву, добра і радісних емоцій виникає від спілкування господарів з домашніми улюбленцями. Як і люди, тварини схильні до збоїв в нормальної життєдіяльності організму, і тоді на допомогу їм приходять ветеринарні лікарі.

Поширеним і вкрай важливим напрямком є хірургія тварин.  Ветеринарна клініка БЕР надає унікальну можливість виклику лікарів хірургів додому.

Загальна хірургія тварин і оперативна хірургія включають заплановані і термінові, екстрені операції на дому. Виклик доктора додому, це надійно, безпечно і зручно.

Запорука успіху хірургів ветклініки БЕР, при здійсненні будь-яких хірургічних процедур, полягає:

 1. У фундаментальних знаннях фахівців
 2. У індивідуальному підході до кожної тварини за певних ситуаціях
 3. У використанні сучасних методів і основ ветеринарної хірургії
 4. У можливості постійного підвищення кваліфікації ветлікарів-хірургів клініки

Хірургія тварин на дому найчастіше затребувана:

 • при переломах
 • для вправляння вивихів
 • при видаленні пухлин
 • при кастрації і стерилізації
 • при купировании хвостів і вух
 • при зашивання ран
 • при кесаревому розтині

Після проведення оперативного хірургічного втручання, тварина знаходиться під наглядом лікаря. При необхідності використання наркозу, господар отримує від доктора роз'яснювальні пояснення і підписує відповідний документ на згоду проведення маніпуляцій.

Ветлікарями-хірургами нашої клініки, при проведенні оперативного втручання, виконуються всі правила стерильності. Для операцій використовується лише оброблене антисептиками обладнання та інструменти, в умовах, наближених до операційних палатах. Перед початком операції ветлікарі проводять обов'язкове обстеження загального стану хворої тварини і виробляють паркани аналізів, рентгенівські дослідження, ЭКГ або УЗИ за потреби.