Ветеринарна дієтологія

pet-nutrition-300x179Ветеринарна дієтологія - це ціла наука, яка займається лікуванням, профілактикою захворювань обміну речовин в організмі тварини. У клініці "БЕР" ми розробляємо нові дієти для тварин, розраховуючи добову потребу організму в поживних речовинах, враховуючи їх вид, вік і фізіологічний стан.

Досвід роботи нашого ветеринарного дієтолога показує, що існує так званий ефект "святкових днів". Пропонуючи їжу "зі столу", особливо, якщо ваша тварина харчується виключно кормами спеціального приготування, господарі роблять серйозну помилку. Таке "щедре" годування тварини часто призводить до порушення обміну речовин. Що згодом позначиться, на всіх органах і системах організму, залучаючи в хвороботворний процес печінку, нирки, шлунок, кишечник і т.д. Пізно почалося лікування тварини часто призводить лише до стадії ремісії, припиняючи захворювання на час, не лікуючи його повністю. Іноді захворювання загострюється, все більше погіршуючи стан тварини.

Вибір лікувальних дієт досить великий, з орієнтуватися в ньому допоможе ветеринарний лікар. Він визначить, який лікувальний корм краще підійде тварині.

Рекомендації для підтримки відповідної дієти:

  • Можливо, наші рекомендації допоможуть Вам самостійно підтримувати здорову активність домашнього улюбленця без медикаментозного лікування.
  • Дотримуйтесь дозування обраного корми. Враховуйте вік і стан тваринного і звичного для нього способу життя.
  • Використовуючи в харчуванні корми комерційного виробництва, віддавайте перевагу кормів преміум класу.
  • Немає необхідності чергувати годування комерційними кормаміі натуральними. Треба знати, що тварини з чутливим травленням відреагують на це розладом шлунка.
  • Натуральну їжу давайте охолодженої.
  • Пам'ятайте про чистоту і свіжості води в мисці.
  • Не давайте тваринам дрібні або курячі кістки. Це часто травмує шлунково-кишковий тракт.