Ідентифікація тварин Дніпро

images (2)Процедура чіпування собак, кішок та інших домашніх тварин має на увазі введення під шкіру спеціального чіпа з кодом, що дозволяє ідентифікувати вихованця в наслідок.

Ветеринарна клініка БЕР йде в ногу з часом, постійно нарощує рівень кваліфікації ветлікарів і розширює область, що надаються. У нашій клініці ви можете здійснити процедуру абсолютно безпечного і безболісного для тваринного впровадження чіпа.

Ціна на чіпування тварин в дніпропетровській клініці БЕР не сильно відрізняється від конкурентів. Однак рівень обслуговування та оперативність проведення послуги на порядок вище.

Процес чіпування

Необхідність ідентифікації тварин існує не одне століття, і тільки останні кілька років використовується такий гуманний спосіб, як чіпування за допомогою методу радіочастотної ідентифікації. За допомогою одноразового аплікатора кішкам і собакам в області холки вводиться мініатюрна стерильна капсула, вагою менше 1г. Виконана з біосумісного скла, така капсула не викликає відторгнення і підшкірної міграції. Через тиждень-два навколо капсули утворюється своєрідний футляр зі сполучної тканини, який оберігає чіпи від пошкоджень і міграції протягом усього життя тварини, абсолютно не заважаючи йому.

Після процедури чіпування, складається заявка на реєстрацію вашої тварини в єдиній базі тварин України. У заявці відображається інформація про самому вихованця і контакти господаря. При бажанні до заявки прикріплюється і фото тварини. Дана заявка обробляється, і код вашого улюбленця вноситься в міжнародну базу даних.

Чіп, що знаходиться всередині вживленої капсули, містить 15-ти-значний персональний цифровий код. Перші три цифри, це код країни, далі чотири цифри позначають марку чіпа, що залишилися вісім цифр - це і є унікальний код тварини.

Що дає чіпування собак, кішок, котів та інших тварин

  • безпомилкова ідентифікація все життя
  • можливість подорожувати по світу (без чіпів не випускають в Америку, Європу та інші країни)
  • можливість знайти загубленого, і довести права на вкраденого вихованця
  • можливість участь в виставках тварин

Для зчитування інформації з чіпа, необхідні спеціальні сканери, якими оснащуються митні та ветеринарні служби. Якщо вкрадене чипованих тварина перевозиться через кордон, то прикордонники, прочитавши код з чіпа і скориставшись міжнародною базою даних, виявлять, що тварина знаходиться в розшуку.

Застрахуйте тварина від безповоротної втрати і наживо йому чіп в нашій клініці!

Схожі послуги:

Щеплення тваринам

Вакцинація проти сказу