Про клініку

Ветеринарна клініка Бер в Дніпрі - це сучасний центр діагностики, лікування та реабілітації тварин на лівому березі. Заснований в 2007 році, центр уважно ставиться до всіх своїх пацієнтів.

Завдячуючи новітньому обладнанню та значному досвіду персоналу, домашній улюбленець отримає достойний прийом. Кваліфіковані співробітники нададуть весь необхідний спектр послуг, починаючи консультацією, проведенням лабораторних досліджень, закінчуючи оперативним втручанням (за необхідності), з подальшою реабілітацією.

Вчасно діагностоване захворювання попереджує розвиток хвороби на початкових стадіях, а це означає, що вона пройде без серйозних ускладнень для тварини. Чотирилапі пацієнти не можуть розповісти, що їх непокоїть, а тому, важлива роль та відповідальність полягає на ветеринара.

Ветлініка БЕР проводить повний спектр діагностичних заходів: клінічна діагностика, біохімічні та мікробіологічні дослідження, діагностика інфекційних захворювань, рентген, УЗД органів тварин та ЕКГ серця.

Надання ветеринарних послуг

Ветклінака БЕР - це цілодобове надання ветеринарних послуг в екстремальних випадках, коли очікування на ранок, без професійної допомоги, може призвести до непоправних втрат. Кваліфікований лікар прийме тварину, надасть першу медичну допомогу та залишить під наглядом до ранку, до приходу профільних ветлікарів.

Для отримання консультації, щеплень чи проходження розширеного обстеження, наші двері відкриті з 8 ранку до 10 вечора (8.00-22.00). В цей час доступний весь спектр необхідних лікувальних заходів, що включає в себе: терапію, хірургію та дерматологію, офтальмологію та стоматологію, акушерство і гінекологію.

Після лікування, часто необхідний відновлювальний комплекс послуг. Наша команда готова надати допомогу в цьому кожному пацієнту. Перелік наших можливостей по реабілітації тварин: фізіотерапія, киснева терапія, гірудотерапія, аутогемотерапія, ветеринарна дієтологія та озонотерапія.

Окрім перелічених раніше послуг, ми також надаємо послуги цілодобового готелю, що буде актуальним для подорожуючих, чи тих власників тварин, хто їде у відрядження. Ми приймаємо котів, собак, птахів, екзотичних тварин, гризунів та риб. Ви маєте можливість отримати повний спектр додаткових послуг для тварин: стрижка, обрізання кігтів, чистка зубів від зубного каменю, обробка від паразитів і т.д.

Для вашої зручності ми також маємо ветеринарну аптеку, де можна придбати призначені ліки, корми для тварин 4х класів.

Ветклініка вул. Теплична (лівий берег) Дніпро

Дістатись до ветеринарної клініки Бер з центру м. Дніпро на лівий берег Дніпра можна за 10-15 хвилин, завдяки зручній транспортній розв'язці.

Наша адреса: вул. Теплична 27-С, кінець Слобожанського проспекту (колишній просп., ім. Газети Правди) , смт. Ювілейний, перед житловими комплексами "Олімпік", "Олімпік-2" та "Золоті ключі".