Надходження нових кормів ACANA

В нашому магазині для тварин надходження нових канадських кормів ACANA.

Існує п'ять природних принципів для всіх формул ACANA, в корені відрізняють їх від інших виробників кормів для домашніх тварин.
1 РІЗНОМАНІТНІСТЬ СВІЖОГО М'ЯСА

Корми ACANA буквально насичені природним розмаїттям нових сортів м'яса, що не піддавалися заморожуванню - включаючи курчати, індичку, цільні яйця і виловлену на волі рибу

2 БІЛЬШЕ М'ЯСА. БІЛЬШЕ ТВАРИН ПРОТЕЇНІВ

Собаки і кішки не вегетаріанці. Вони біологічно вимагають м'ясної їжі з високим вмістом білка. Тому в кормах Акана 45% -65% складу це м'ясні інгредієнти - майже вдвічі більше, ніж в будь-яких інших кормах для собак і кішок.

3 МЕНШЕ ВУГЛЕВОДІВ

Біологічно собаки і кішки потребують в дуже малій кількості вуглеводів. Тому в кормах ACANA міститься вполовину менше вуглеводів (до 20-30%), ніж в будь-яких інших кормах для домашніх тварин. Пропарений овес - це єдиний нізкоглікеміческім і гіпоалергенний джерело вуглеводів в раціонах Акана.

4 РІЗНОМАНІТНІСТЬ ФРУКТІВ ТА ОВОЧІВ

Замість невідповідних собакам і кішкам зернових, в інгредієнтах ACANA міститься велика кількість фруктів і овочів (хв. 20%) - низькокалорійний джерело вітамінів, мінералів, фітонутріцевтіков і клітковини

5 ТРАВИ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ТІЛА І ДУХА

Корми ACANA містять зібрані в ручну і відібрані ветеринарами трави, які виводять токсини з організму, зміцнюють життєво важливі органи, залози і тканини.

Записатися на прийом
Розклад фахівців