Температура у собак

Нормальна температура в собак знаходиться в діапазоні 37,5-39,0 0С , і цей показник цілком залежить від віку, породи, і фізичного стану тварини. Вже давно відзначено, що в стресових ситуаціях температура може підвищуватися на кілька десятих градуса. Причинами може стати візит до лікаря, переїзд на нове місце, а також під час тічки.

Кожному господарю важливо знати яка температура у собак в звичайному ритмі життя, щоб не пропустити підвищення або зниження останньої, яке і буде сигналізувати про зародження захворювання. Вимірювання проводиться ректально, найзручніше електронним термометром, який в лічені секунди показує результат.

Що робити якщо у собаки підвищена або знижена температура

Найбільш правильним рішенням буде звернутися до фахівців ветклініки БЕР, особливо якщо відзначаються і інші симптоми захворювання. Ви повинні розуміти, що температура це тільки наслідок, а не причина хвороби, тому тільки лікар може визначити продуктивне лікування, після проведення діагностичних досліджень і аналізів . Просто ж збиваючи температуру, ви не вилікуєте вихованця, довіртеся професіоналам!

Записатися на прийом
Розклад фахівців