Температура у кішок

Температура тіла у кішок на кілька градусів вище температури людського тіла, тому пухнастий і теплий клубочок завжди так приємно брати в руки.

Нормальна температура у кішки

Зазвичай температура у кішки знаходиться в межах 38-39 градусів Цельсія, що є нормою. Вимірювати температуру необхідно ректально, за допомогою електронного термометра, що спрацьовує за кілька секунд.

Лікування підвищення температури у кішок

Підвищення температури буквально на 1 градус сигналізує про те, що в організм проникла вірусна або бактеріальна інфекція і починається запальний процес. Не менш небезпечна і знижена температура у котів, яка може бути викликана переохолодженням, захворюванням нирок , відхиленнями в ендокринній і нервовій системі.

Завдання господаря вчасно діагностувати підняття або зниження температури, і просигналізував про це ветеринарним лікарям , отримати призначення. При цьому слід перерахувати всі відхилення в поведінці вихованців, адже симптоми відіграють важливу роль. Починати самостійно лікування не варто, оскільки тільки результати клінічних аналізів дозволять визначити справжню природу захворювання, і зробити правильні висновки.

Клініка БЕР готова прийняти вашого температурить хворого в будь-який час.

Записатися на прийом
Розклад фахівців