Блохи у птахів

Якщо папужка час від часу чепуриться, чистить пір'ячко і при цьому веде здоровий спосіб життя, то господар не може натішитися своєму вихованцеві. Коли ж ви помічаєте, що пташка стала більш дратівливою і часто з більшою ретельністю дзьобом перебирає пір'я, ви повинні звернути увагу на ці відхилення. Справа в тому, що це можуть бути симптоми бліх у птахів.

Симптоми бліх у птахів

Проблема розростається в міру розмноження ектопаразитів, які залишають укуси, відкладають яйця, виділяють продукти життєдіяльності, тим самим дратуючи шкірний покрив птиці. При великій популяції бліх у птаха може розвиватися недокрів'я, яке призведе до виснаження. Крім того, пернаті самі наносять собі шкоду, пошкоджуючи шкіру гострим дзьобом.

Лікування бліх у птахів

Своєчасне звернення до ветеринара дозволить позбавити пернатих вихованців від паразитів. Виведення бліх включає кілька етапів, що включають обробку самого вихованця, а також ретельне прибирання клітини або вольєра вихованця.

Приносьте пташку на прийом, і фахівці ветклініки Бер призначать відповідні вазі і ступеня ураження інсектициди, а також пояснять, як обробляти вихованця і житлове приміщення. Даний недуга піддається лікуванню, не запускайте проблему!

Записатися на прийом
Розклад фахівців