Саркома

Ефективний спосіб лікування венеричної саркоми у сук і псів

Венерична саркома у собак

Трансмісивна венерична саркома (в подальшому ТВС) являє собою пухлину слизової оболонки, що вражає зовнішні статеві органи і слизові оболонки ротової порожнини, що пов'язано з вилизування твариною своїх геніталій.

Симптоми венеричною саркоми у собак

  • Джерелом інфекції є собаки репродуктивного віку.
  • Прихований період захворювання триває від декількох тижнів до декількох місяців.
  • З першим симптомом, з яким власники тварин звертаються в нашу клініку, є кров'яні виділення зі статевих органів, що пояснюється високою крихкістю судин новоутворення.

Зазвичай вже при первинному огляді таких тварин лікар виявляє пухлиноподібні розростання схожі за будовою на кольорову капусту. Надалі проводиться огляд у сук з використанням вагінального дзеркала, після чого діагноз ТВС підтверджується і застосовується специфічна терапія.

Лікування венеричною саркоми у собак

Виходячи з досвіду лікування ТВС, лікарями нашої клініки був визнаний найбільш ефективним метод лікування даного захворювання з використанням препарату "Вінкристин". Схема лікування варіює залежно від індивідуальних особливостей тварини і стану організму під час звернення до клініки. Перед кожним введенням препарату лікар оцінює загальний стан тварини, також важливим є оцінка загальної кількості лейкоцитів. Інтервал між введенням препарату становить 7 днів. Курс лікування 4-6 тижнів, що в 90% і більше випадків призводить до повного одужання тварини, при цьому рецидивів не спостерігається.

Візьміть до уваги!

  1. Введення "Вінкристину" здійснюється тільки під систематичним контролем ветеринарного лікаря.
  2. Кількість препарату розраховується, виходячи з ваги і площі тіла тварини. Перед кожним наступним введенням "Вінкристину" необхідний систематичний контроль загальної кількості лейкоцитів.
  3. При кількості лейкоцитів нижче 3 тисяч застосування препарату відкладається до тих пір, поки рівень лейкоцитів нормалізується.
  4. Останні розробки в лікуванні венеричною саркоми у собак показують, що хірургічні методи лікування ТВС є неефективними, в зв'язку з тим, що в понад 50% випадків виникають рецидиви захворювання.

Будьте уважні до своїх улюбленців. Разом з лікарем Ви забезпечите благополучну і комфортне життя своєї тварини.

Бажаємо здоров'я вам і вашим вихованцям. З повагою, лікарі центру реабілітації та діагностики тварин "БЕР".

Записатися на прийом
Розклад фахівців