Пошкодження подушечок лап

uhod-za-lapamiВаш улюблений вихованець почав кульгати на одну лапку? Тоді відразу перевірте стан подушечок на лапах. Пошкодження може бути навіть не значним, однак приносити не мале страждання вихованцеві.

Візуально ви можете побачити подразник, якщо це поріз, або тріщина завдані механічним впливом гострого предмета. Опухла ж подушечка може бути наслідком як опіку або переохолодження, так і результатом внутрішнього запального процесу.

Пошкоджені подушечки лап у собак

Можливі симптоми:

  • поріз
  • тріщина
  • пухлина
  1. Порізи, як правило, з'являються в результаті зіткнення собачої лапки з гострими поверхнями (осколки скла, гострокутні камінчики, або гострі металоконструкції). Глибина ураження може бути різною, тому потрібно якомога швидше обробити ранку перекисом водню, і відразу відправиться на прийом до лікаря.
  2. Тріщини спостерігаються найчастіше у собак великих порід з-за сильного навантаження на ноги. Також тріщини є результатом впливу морозу, і розсипаних на дорогах хімпрепаратів. Крім цього, проблеми можуть мати імунний характер і передаватися тварині у спадок.
  3. Пухлина подушечок на лапках собаки теж може з'являтися в результаті того, що песик постояв на гарячому піску, асфальті, наколов лапи бур'янами, або натиснули збилися грязьб і шерсть. Усунення таку першопричину, гарантує швидке відновлення шкірного покриву. Якщо ж ви не знайшли ніяких подразників, а тварина продовжує похрамивать на одну, а іноді і на все лапки, то тут точно потрібна консультація фахівця, можливі бактеріальні або аутоімунні захворювання.

Досвідчені лікарі ветклініки БЕР проведуть огляд лап, зроблять необхідні аналізи в ветеринарної лабораторії , і випишуть відповідне лікування.

Записатися на прийом
Розклад фахівців