Пухлини шкіри

depositphotosБлизько половини діагностованих новоутворень у собак займають пухлини шкіри. На жаль, тварини схильні до цього недугу, і тільки своєчасна діагностика сприяє лікуванню, а значить і збереженню життя.

Ідентифікувати подібні відхилення можна візуально, а діагностувати на базі ветклініки БЕР.

Види шкірних новоутворень у собак

Базаліома - доброякісна пухлина у вигляді щільних вузликів на шиї і голові собаки, видаленню підлягає велика площа тканини.

Папіломи - доброякісні пухлини, що вражають найчастіше молодих собак. Дрібні освіти рожевого кольору, за формою нагадують суцвіття цвітної капусти, мають вірусне походження. Найчастіше зникають з часом і не вимагають втручання.

Гістіоцітоматоз (гістіоцітосаркома) - злоякісне новоутворення, що вражає шкіру безліччю щільних вузликів у собачок від 3 до 8 років. Небезпечне захворювання не виліковується хіміотерапією.

Ліпома - доброякісна пухлина з жирової тканини, утворюється під шкірою в різних місцях тіла. На вигляд - довгасте гладке новоутворення. Діагноз встановлюють за результатами біопсії. Зазвичай не видаляють.

Гістіоцитома - доброякісна пухлина, червоного кольору, рельєфна, кругла, вражає песиків від 1 до 3 років. Найчастіше зникає, інакше видаляють.

Аденома - доброякісна пухлина, утворюється в шкірі і навколо очей, з сальних залоз. На дотик - дольчатая форма в діаметрі менше 2 см. Видаляють в разі стрімкого зростання. Перианальна аденома - пухлина прогресує у самців дорослішими 7 років. На вигляд - тверді круглі освіти навколо ануса. Видаляється одночасно з кастрацією.

Помітили щось подібне у вихованця, запишіться терміново на прийом до ветклініки БЕР.

Записатися на прийом
Розклад фахівців