Новоутворення

iiЯк і у людей, у собак зустрічаються доброякісні та злоякісні пухлини, своєчасне лікування яких може привести до повного позбавлення від захворювання.

Пухлини і новоутворення у собак різних порід

Зазвичай новоутворення відзначаються у собак, чий вік більше 7 років. Спостерігається і & nbsp; певна схильність до захворювання в залежності від породи.

Пухлини молочних залоз

50% новоутворень у собак в цій області відносять до злоякісних. Причиною вважають гормональні порушення, викликані високим рівнем екстрогенов в організмі.

Захворювання може починатися проявом мастопатії, і вимагає негайного спостереження у лікаря.

Пухлини кісток

Відбувається ураження довгих трубчастих кісток у собак частіше у віці 6-7 років. Тазові кінцівки уражаються в 3 рази рідше, ніж грудні. У собак з'являється кульгавість і припухлості в зоні ураження.

Пухлини статевих органів псів

Пухлини зазвичай з'являються в одному яєчку, відзначаються і в двох, при цьому відбувається набряк мошонки і прискорене сечовипускання.

Пухлини матки і яєчників

Перші зустрічаються рідше друге, діагностувати може тільки ветлікар. Тварина зазвичай худне, шерсть стає скуйовдженою і втрачає блиск.

Пухлини піхви і зовнішніх статевих органів

Діагностує захворювання фахівець, при злоякісної пухлини спостерігаються кров'янисті-слизові виділення, собака часто лиже піхву.

Папіломи

Доброякісні пухлини, що вражають слизову глотки, язика, ясен, губ, щік, виглядають як суцвіття цвітної капусти. Можуть зникнути через 1-6 місяців, в іншому випадку хірургічне втручання, або ін'єкції під корінець папілом.

Фібросаркоми

Вражають слизову ясен і щік. Щільні новоутворення, з висловленням.

Дієта в боротьбі з раком собак

Велика роль в лікуванні собак відводиться на правильне харчування, зверніться до ветклініки БЕР за консультацією.

Радимо звернутися: Діагностика тварин

Записатися на прийом
Розклад фахівців