Інфекції шкіри (піодермія, фолікуліт, дерматомікоз)

Шкірні захворювання у собак мають дуже широке поширення серед особин великих і дрібних порід. Природа походження захворювання носить різний початок, діагностувати і вилікувати яке під силу тільки фахівцеві. Хвороба може викликатися паразитами, грибками, бактеріями, алергенами та іншими збудниками.

Шкірні захворювання собак

Піодермія (дерматит, дерматомікоз) - поширене інфекційне шкірне захворювання у собак, причина якого в хвороботворних бактерій.

Такі хвороби шкіри у собак як піодермія, протікають в двох формах.

  • фолікуліт - на шкірі у собаки в області волосяного фолікула утворюються пустули.
  • імпетиго - гнійники в запалених ділянках шкіри, після розкриття яких, утворюються ерозії і скоринки.

Причина - ослаблений імунітет, порушення цілісності шкірного покриву бактеріями. Подібні шкірні хвороби собак можуть вражати поверхневі шари шкіри і залучати глибокі шари. Хвороботворні бактерії стафілокок і стрептокока найчастіше розмножуються в області хвоста, паху, анального отвору, на шиї, в районі грудей і в межзубном просторі.

Дерматомікоз - грибкова паразитична інфекція, що вражає шкіру, кігті і шерсть собак, в результаті змін в імунній системі, при зараженні окремим видом грибка.

Симптоми:

  • свербіж
  • скупчення лусочок шкіри
  • погіршення вовни
  • гіперпігментація шкіри
  • випадання шерсті

Шкірні захворювання собак вимагають ретельного лікування і призначення спеціальних препаратів. Сильно запущене шкірне захворювання небезпечне для життя собаки, в результаті чого можуть початися абсцеси. Справитися з подібною недугою вашому вихованцеві допоможуть досвідчені і кваліфіковані фахівці ветклініки БЕР. Не затягуйте, при перших симптомах записуйте свого песика на прийом.

Радимо звернутися: Ветлікар Дерматолог

Записатися на прийом
Розклад фахівців