Алергічний кашель

Алергічний кашель у собак

Алергічний кашель у собак може бути звичайною реакцією на побутовий пил, пилок рослин, агресивного газу і ін. І якщо вчасно не усунути причину кашлю у собаки, це може призвести до тяжких ускладнень. 

Симптоми алергічного кашлю у собак

  • Собака стала часто чхати.
  • виявляється сльозотеча.
  • Можна спостерігати синюшність ясен, висипання на шкірі і почервоніння очей.

Як правило, алергічний кашель має сезонний характер. 

Причинами алергічного кашлю у собак може стати харчова алергія, реакція на пил, спреї від кліщів, хімікати, укуси комах, рослини репеленти та ін. 

Зрозуміло, що лікування у собаки алергічного кашлю, як самостійного захворювання, не має сенсу. Вам, перш за все, треба обстежити собаку для виявлення причини алергічного кашлю. І тоді Ваше тварина отримає адекватне і комплексне лікування.

Завдання діагностики полягає в розрізненні проблем, пов'язаних з системою дихання та різних кардіологічних патологій. У клініці Ваше тварина пройде ряд обстежень, які дозволять поставити правильний діагноз і призначити курс лікування, відповідний причин захворювання саме Вашої тварини.  

Лікування алергічного кашлю у собак

Для з'ясування причин, що викликали кашель у собаки, тварині доведеться пройти ряд обстежень. Це і звичайний огляд фахівцем і аускультація, ЕХО-КГ, рентгенографія органів грудної порожнини, ЕКГ. Такий комплексний підхід дає можливість поставити точний діагноз і призначити правильне лікування.

У лікуванні алергічного кашлю застосовуються протикашльові засоби: либексин, кодеїн; муколітичні препарати: мукалтин, терпингидрат, бромгексин, бронхоспазмолітікі: ефедрин, еуфілін. А так же - антигістамінні і глюкокортикоїдних препаратів.

Записатися на прийом
Розклад фахівців