Алергічна реакція на слину бліх

У будь-якого живої істоти алергія являє собою підвищену реакцію імунної системи на їжу, запахи, пилок і т.д. Прояв такої реакції практично не залежить від кількості потрапив в організм небезпечної речовини. Відомо, що деякі породи собак і кішок мають вроджену схильність до алергії. Іноді власник тварини навіть і не припускає, що такі хронічнізахворювання собаки, як отит або кон'юнктивіт, можуть мати алергічну складову.

Симптоми алергії у собаки

  • Сверблячка. Собака часто свербить, вилизується.
  • З'являються подряпини, расчеси, алопеції, екземи.
  • Отити. Можуть бути частими і переходити в хронічну форму.
  • Червоніють очі, собака "плаче";.

У важких випадках спостерігаються набряки морди, деяких частин тіла, з'являється кропивниця,  може жмутами випадати шерсть. Прояви алергії у собак часто супроводжується вторинними захворюваннями.  Як правило, при алергії на блошиному слину у собаки уражаються спина, хвіст і круп. 

Діагностується алергія на підставі загального огляду, клінічних ознак і тестів на виключення інших причин сверблячки.

Лікування алергічної реакції на слину бліх у собак

Основу лікування алергії у собак, як реакції на слину блохи, становить регулярне і систематичне використання протиблошині препаратів. Дотримуйтесь гігієнічні правила утримання тварин у домашніх умовах. 

Отримайте у ветеринара консультацію про застосування препаратів - Адвокат, Фронтлайн, Адвантікс, Стронгхолд саме для Вашого вихованця. 

Пам'ятайте, в застосуванні будь-якого лікарського засобу важливо строго дотримуватися дозування і режим застосування препарату. 

Записатися на прийом
Розклад фахівців