Хвороби суглобів (бактерицидні і вірусні інфекції)

Хвороби суглобів у котів

Хвороби суглобів у кішок досить поширена хірургічна патологія. Ці захворювання скелетно-м'язової системи у котів значно знижують якість життя тварини і часто стають причиною його загибелі. Причинами захворювань суглобів є бактерицидні та вірусні інфекції.

Симптоми хвороби суглобів

Все захворювання скелетно-м'язової системи у котів мають ряд загальних ознак:

  • Кульгавість, рухи скуті.
  • Тварина відчуває хворобливість в суглобах і в  стані спокою, і при  русі.
  • М'язи і  зв'язки слабкі
  • Суглоби набряклі.
  • Координація у  час руху порушена.
  • Тварина виглядає пригнічено.

Захворювання суглобів котів (бактерицидні і вірусні інфекції)

Гнійне запалення суглобів, або артрит, викликається стафілококових і стрептококовими бактеріями при попаданні їх в порожнину суглобів.

Захворювання супроводжується підвищеною температурою тіла. Явно помітні опухлі суглоби, кішка починає кульгати, іноді з'являються гнійні свищі.

Запалення сухожиль, або тендовагініти, у кішок провокуються в основному стафілококами, кишковою паличкою і стрептококами. Підвищується температура, спостерігається місцеве запалення кульгавість, виділення гною. 

Лікування захворювань суглобів у котів. Протягом всього курсу лікування бактерицидних і вірусних інфекцій суглобів у котів забезпечується спокій тварини. Призначаються антибіотики, сульфаніламіди, діуретичні препарати. Артрит у котів лікують, в основному, хірургічно. Розкрита порожнина суглоба промивається лікарськими препаратами. Подальше лікування проходить під постійним наглядом лікаря, який призначить супроводжуючу терапію і курс реабілітації.

Пам'ятайте!

Даючи опис симптомів захворювань і способів їх лікування, ми не пропонуємо керуватися цим коротким оглядом, як довідником для самостійного лікування хворого вихованця!

Записатися на прийом
Розклад фахівців