Поліпи носових ходів вірусної етимології

polipy-54647Поліпи носових ходів у птахів виникають внаслідок вірусних захворювань. Новоутворення є розростання слизової, і не є чутливим до дотиків. Сам по собі поліп не болить, проте викликає крайнє роздратування птиці, з огляду на знаходження в носових ходах. Наявність стороннього тіла перешкоджає диханню, сприяє закладеності носа і, як наслідок, невдоволення пташки.

Доброякісні розростання слизової оболонки виникають в результаті запальних процесів або при тривалих впливах алергенами. Виросли до значних розмірів поліпи можуть перекривати носовий прохід, закриваючи ток повітрю.

Симптоми поліпа носових ходів

  • закладеність носових ходів птиці
  • синусит
  • риносинусит
  • хронічний риніт

Під час дихання у пташок можливий незначний свист або хропіння, вихованець може лапкою стосуватися дзьоба і носових ходів, намагаючись почухати проблемне місце.

Переродження носових поліпів в злоякісну пухлину не характерно, однак, щоб уникнути проблем з диханням рекомендується видалення поліпів хірургічним способом. Крім того, поліпи носових ходів необхідно диференціювати з іншими пухлинами, що може здійснити лише ветлікар, фахівець в своїй області.

Чим раніше ви запишіть пернатого друга на прийом до лікаря ветеринарної медицини, тим швидше буде усунена проблема. На базі ветеринарного центру БЕР знаходиться все необхідне обладнання і спец для діагностики, лікування і реабілітації птахів.

Звільніть вихованця від небажаної закладеності носа і утрудненого дихання, що виникають внаслідок утворених поліпів носових ходів вірусної етіології. Телефонуйте прямо зараз і приносите на прийом вашу пташку. У нашій клініці виявляється гідний прийом кожного пацієнта.

Записатися на прийом
Розклад фахівців