Пухлини внутрішніх органів / головного мозку

6Онкологія продуктивних птахів має широке поширення, і велика кількість робіт присвячені опису подібного недуги. Що стосується декоративних птахів, зокрема папуг, то тут питання залишається ще малодослідженим. Однак пухлини внутрішніх органів і головного мозку птахів стоять другими за частотою після холери.

Онкологія зустрічається у хвилястих папужок віком 2,4 - 9 років, причому критичним вважається 4-7-річний вік. Захворюванню більш схильні до самці, в співвідношенні з самками з розрахунку 1: 3.

Цікаве спостереження зазначають фахівці, констатуючи, що 80% папуг з пухлинами головного мозку вміли говорити. У чому феномен? Можливо в тому, що живі істоти з високими проявами інтелекту, більш піддаються страшному недугу. Також є версія більш уважного ставлення до вихованців, в разі, коли господар розмовляє з улюбленцем. Отже, відхилення в поведінці птиці помічаються відразу.

Причини

До причин захворювань головного мозку і внутрішніх органів, з наступною появою пухлинних новоутворень, все частіше стали відносити незбалансоване харчування птахів. Саме тому рекомендується прислухатися до порад фахівців, дотримуватися особливе меню, насичувати пташину годівницю необхідними вітамінами, мікро- і макроелементами.

Діагностика

Клініка БЕР запрошує ваших пташок на огляд, який проводиться висококваліфікованими фахівцями нашого центру. Команда ветлікарів щорічно відвідує семінари та бере участь в конференціях з метою підвищення своїх навичок і умінь.

Оснащення обладнанням і необхідна діагностична база дозволяє лікарям визначити захворювання на ранніх стадіях. Ми розуміємо, наскільки дорогий для вас кожен домашній улюбленець, тому закликаємо звертати увагу на будь-які зміни в поведінці декоративних і домашніх птахів.

Записатися на прийом
Розклад фахівців