Онкологія в області тазових кінцівок

4Як собаки і кішки, декоративні та кімнатні птахи сприйнятливі до такого страшного захворювання як онкологія. Панікувати від почутого діагнозу не варто, в ваших руках здоров'я вихованця, а в наших - точний діагноз і грамотне лікування.

"Рак" в даний час не звучить як вирок, і фахівці клініки БЕР зроблять все можливе, щоб зберегти життя вашого домашнього крилатому вихованцеві.

Діагностика раку здійснюється після взяття аналізу на біопсію. Порушення в структурі клітин часто викликають вірусні інфекції. Найбільш часті захворювання виражаються липомами (пухлинами жирової тканини), паппіломи, фібросаркомами (ураження сполучної тканини), які локалізуються на лапках птахів. Найбільш схильні до новоутворень вважаються хвилясті папужки, але страшна недуга втручається в долю і ряду інших видів птахів.

У разі онкології в області кінцівок, найчастіше ветлікарі рекомендують видалити уражену кінцівку. При оперативному втручанні, в залежності від складності захворювання, птах може повністю або частково позбутися однієї з лап. Для пернатого вихованця створюються особливі умови реабілітації, і згодом пташка може самостійно обходиться і з однією кінцівкою. Вчасно врятоване жива істота може подарувати масу приємних моментів від спілкування ще не один рік.

Діагностика

Ви, як господар пташки, як ніхто інший можете помітити зміни в поведінці і самопочутті улюбленця. Як тільки виявите, що пташка стала припадати на одну ногу, кульгати, підгинати її при стрибку з жердки на жердинку, бийте на сполох і призначайте візит до лікаря. Безліч хвилястих папужок і інших птахів прекрасно себе почувають, повністю відновившись після страшного діагнозу "рак".

Записатися на прийом
Розклад фахівців