Загальні інфекційні захворювання

zdorovaya-populyaciya-kur-275x170У природі знаходиться багато інфекцій, збудники яких представлені різними видами. Коли пташка на волі, вона сама створює собі необхідні умови існування, комфорт же домашніх та декоративних птахів & nbsp; цілком залежить від людини.

До найбільш часто зустрічається інфекційних хвороб птахів відноситься:

  • віспа -вузлові новоутворення
  • спирохетоз - ураження нервової системи і рухових центрів головного і спинного мозку
  • хвороба Пачеко - відмова печінки
  • деформація дзьоба і випадання пера
  • вірус поліоми -ураження репродуктивних органів і підшлункової
  • інфекційний бронхіт - ураження дихальних і репродуктивних органів

Причини інфекційних захворювань

Для того щоб уникнути зараження птахів інфекційними захворюваннями дотримуйтеся основних правил, не ігноруйте припис ветлікарів і не пускайте на самоплив багато процесів.

Особливе значення має чистота в клітці. Саме в незібраної клітці, серед посліду і несвіжої їжі можуть розвиватися хвороботворні бактерії, які і є причиною інфекційних захворювань. Отже, правило номер один & ndash; чистота в клітці, свіжий корм і вода.

Відсутність свіжого повітря також сприяє розвитку хвороб, тому місце проживання птахів має розташовуватися в добре вентильованому приміщенні, але ні в якому разі не на протязі.

Не допускайте стресових ситуацій, оскільки у птахів в ці моменти відбувається зниження імунітету, що призводить до зараження.

Лікарі ветеринарної клініки БЕР рекомендують приносити на огляд недавно придбаного вихованця або дорослого улюбленця для огляду і виключення можливих інфекційних захворювань. У випадки виявлення відхилень тут же буде надана відповідна допомога. Не забувайте, що захворювання легше запобігти, ніж вилікувати. Багато інфекційні хвороби можуть призводити до летального результату. Саме тому так важливо своєчасно прийняти ряд необхідних заходів, щоб убезпечить ваших вихованців від захворювання.

Записатися на прийом
Розклад фахівців