Новоутворення

pop_rakЯк і інші живі істоти, папужки та інші кімнатні пташки схильні до різних форм раку. Птахи сприйнятливі до раку шкіри, яєчників, лейкемії та ін. Коли пухлина поверхнева, господар сам бачить новоутворення і розуміє, що домашній улюбленець хворий. Складніше йде справа у випадках, коли розпізнати злісний недуга може лише фахівець після огляду і обстеження. Завдання провести діагностику якомога раніше.

Постановка діагнозу

Діагноз - рак  може бути поставлений після проведення біопсії з подальшим дослідженням клітин. Пухлини бувають доброякісні та злоякісні. Найстрашніше другі. Злоякісна пухлина дає віддалені метастази і вражає інші тканини і органи. У разі виявлення внутрішньої злоякісної пухлини фахівцями ветеринарного комплексу БЕР здійснюється необхідний комплекс діагностіческітх і лікувальних заходів. При наявності метастазів прогноз докторів ветеринарної медицини зазвичай дуже обережний. Саме тому так важливо не запустити хворобу і зайнятися лікуванням на ранніх стадіях.

Лікування новоутворень у птахів

Лікарями ветеринарної клініки БЕР виявляється лікування пухлинних захворювань хірургічним шляхом, хіміотерапія, підтримуюча терапія. Наш центр оснащений необхідним обладнанням і пристосуваннями для діагностування, лікування і реабілітації птахів, які зазнали недугу такого типу.

Профілактичні заходи

Рання діагностика - ось ключ до успіху лікування і одужання. Звертайте увагу на будь-які зміни і відхилення від норми в поведінці, прийомі їжі і продуктах життєдіяльності.

Вас неодмінно повинна насторожити діарея, блювота, слабкість, кровотечі, втрата ваги або кульгавість у вихованця. Наявність видимих ознак у вигляді новоутворень - сигнал до негайної дії.

Записатися на прийом
Розклад фахівців