Кокцидіоз

1166530960-2Кокцидіоз - одне з дуже небезпечних захворювань, що викликається найпростішими кокцидіями. В результаті зараження відбувається ураження слизової оболонки кишечника і нирок, що приводить до руйнування тканин. Внаслідок цього порушується засвоєння поживних речовин, птиця перестає одужувати і виснажується повністю. Кокцідіозние спалаху з кров'яними диареями і високим відсотком смертності, наганяли страх на птахівників і любителів птахів не одне століття. Проблема в тому, що дуже часто хвороба протікає повністю без симптомів, а коли настає її прояв, лікування не дає результату і птах гине. Рішенням проблем стає забезпечення профілактичними препаратами і своєчасна допомога, пропонована дипломованими фахівцями ветеринарної клініки БЕР.

Ознаки кокцидиоза у птахів

  • зміни в поведінці
  • птахи стають менш рухливими і не грайливими
  • зниження апетиту
  • прояв спраги
  • поява рідкого посліду зеленого або коричневого кольору з включенням кров'яних виділень
  • виникнення паралічу кінцівок на пізніх стадіях захворювання

У зараженої особи уражені ділянки зустрічаються на поверхнях серозних оболонок тонкої кишки. Слизова поступово стоншується, і з'являються на ній білі бляшки. Сам кишечник містить рідку субстанцію і починає бліднути. Величезне число ооцист виявляється в мазках з кишкових випорожнень при мікроскопії.

Лікування кокцидиоза птахів

Захворювання птахів кокцидіозом піддається лікуванню за працею. Саме тому ветеринарний комплекс БЕР настійно рекомендує приносити птахів на прийом при будь-яких відхиленнях у поведінці і самопочутті. Діагностоване в початкових стадіях захворювання, дозволить фахівцям нашої клініки призначити комплексне лікування для швидкого одужання. Для лікування кокцидіозу свого часу застосовувалася хіміотерапія, проте досвідченим шляхом було доведено профілактична користь від застосування ліків, а не під час лікування.

Записатися на прийом
Розклад фахівців